Do czego można wykorzystać smycze reklamowe?

Zamawiając dużą ilość gadżetów reklamowych ich cena staje się bardzo istotna. Można nawet powiedzieć, że jest ona tym istotniejsza, a właściwie rośnie proporcjonalnie do ilości potrzebnych artykułów. Jeśli więc chce się zamówić naprawdę dużą ilość jakiś produktów, aby pozostawić po jednym każdej spotkanej w jakimś miejscu osobie, dobrym rozwiązaniem będą smycze reklamowe.

Do ich korzyści należy:

  • niska cena
  • pełna dowolność kolorystyczna
  • możliwość naniesienia indywidualnych nadruków
  • szybki czas od zamówienia do realizacji i otrzymania produktów

Takie smycze można często spotkać na przykład na targach branżowych, gdzie chętnie rozdawane są przez przedstawicieli firm.

Jest to przyjemna okoliczność zarówno dla samej firmy, która może w ten sposób:

  • dotrzeć do wielu zainteresowanych nią osób,
  • nawiązać kontakty czy po prostu przeprowadzić wiele miłych i ciekawych rozmów,
  • ale także dla odwiedzających, mogących dowiedzieć się czegoś nowego, a przy okazji otrzymać przyjemny upominek.

Mamy tu więc bardzo dobre połączenie, które sprawia, że obie strony są zadowolone. Firma ponosi jeszcze na nie dość niewielki wydatek, a może coś przekazać swojemu potencjalnemu klientowi, ten otrzymuje bezpłatny gadżet w formie prezentu, dzięki któremu na dłużej zapamięta firmę, a jeśli zapomni jej nazwę, wystarczy, że spojrzy na smycz i będzie już wiedział z kim ma się kontaktować.

Praktyczne smycze reklamowe

Należy wspomnieć, że smycze z nadrukiem są jednym z tych artykułów, które posiadają praktyczne zastosowanie, nie są więc produkowane tylko po to, żeby wręczyć je jakiemukolwiek odbiorcy, który potem nie będzie miał co z nimi zrobić. Można do nich przypiąć chociażby klucze, aby łatwo było je zawiesić na haczyku przy drzwiach, a także łatwiej znaleźć w torebce (zwłaszcza damskiej) pośród innych licznie tam przechowywanych rzeczy. Można też przypiąć do nich cokolwiek innego, choćby etui z telefonem do wnętrza torby, jeśli będąc na przykład na wakacjach ma się obawę o jego kradzież czy zgubę. Tak naprawdę zastosowań jest mnogość, a ograniczeniem w tej kwestii jest tylko wyobraźnia. Wiele osób potrzebuje ich w konkretnym celu, mając swoje własne potrzeby i konkretny pomysł na znalezienie dla nich odpowiedniego miejsca i przeznaczenia.

Zastosowanie dla smyczy

Chociaż smycze pojawiły się na rynku już dobrych kilka lat temu, to jednak wciąż dla wielu osób jest to atrakcyjny i przydatny przedmiot, który przy odpowiedniej okazji chętnie przygarniają. Częstym ich zastosowaniem w przypadku podmiotów firmowych, zwłaszcza tych o większych rozmiarach i większej liczebności zatrudnianej kadry, jest stosowanie ich do przypięcia plakietek informacyjnych. Służą one identyfikacji pracowników wewnątrz firmy lub w kontaktach zewnętrznych, znajduje się na nich wtedy zazwyczaj imię (lub imię i nazwisko pracownika), ewentualnie także nazwa stanowiska. Pełnią wtedy rolę swoistej wizytówki, na którą może zerknąć każdy zainteresowany, a także legitymizują pracownika wobec osoby z zewnątrz, która dzięki temu ma pewność, że ma do czynienia z osobą z wewnątrz firmy.