Jaki długopis będzie najlepszą reklamą dla firmy?

Dobrze rozreklamowana firma to podstawa dobrze prosperującego biznesu. Nie ważne, czy to reklama pisana pozwoli na rozprzestrzenianie się informacji o naszej ofercie, czy raczej poczta pantoflowa, która w dobie internetu jest zdecydowanie bardziej skuteczna niż standardowa kampania reklamowa, za którą trzeba zapłacić grube pieniądze. Długopisy z nadrukiem mogą być ciekawym dodatkiem, który na pewno zapadnie w pamięć potencjalnym klientom.

Długopisy reklamowe – klasyczne i ekstrawaganckie

Jeśli zdecydowaliśmy się na zakup długopisów reklamowych z nadrukiem, to warto pomyśleć, jak finalnie powinny one wyglądać. Firmy oferujące swoim klientom indywidualnie tworzone długopisy reklamowe z nadrukiem proponują zmiany w zakresie:


• kolorystyki długopisu,
• średnicy części głównej,
• materiału wykonania – na przykład plastik lub metal,
• grawerki lub nadruku,
• kształtu.

Oczywiście każda firma może oferować nieco inne zasady indywidualnego zamawiania, ale istotą jest zaznaczenie, na czym konkretnie nam zależy i komu będą oferowane dane długopisy. Inne bowiem długopisy z nadrukiem warto zaproponować kobietom aktywnym, a inne mężczyznom, którzy swoją pracę wykonują stacjonarnie, z biura. Oczywiście uleganie stereotypom nie zawsze jest dobrym pomysłem, ale w większości przypadków może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Reklamowanie swojej firmy przy pomocy gadżetów w formie długopisów warto dopasować do grupy potencjalnych klientów. Jeżeli celujemy w osoby młode, to długopisy powinny być stworzone odpowiednio dla osób młodych, które stawiają na ergonomiczność i wygodę. Jeśli naszą grupą docelową są osoby starsze, to warto będzie zakupić długopisy eleganckie i ponadczasowe, które doskonale dopasowują się do eleganckiego stylu osób dojrzałych.

Długopisy z nadrukiem – idealne dopasowanie do sytuacji

Jeżeli w mieście w nadchodzącym czasie będą organizowane targi, festyny, koncerty lub innego rodzaju masowe imprezy to warto skorzystać z tego okresu i rozdawać gadżety reklamowe, które nie tylko dobrze skojarzą się z akcją, w której uczestniczą potencjalni klienci, ale również zapadną nam w pamięć jako przyjemny upominek od miło usposobionej osoby je rozdającej. Długopisy reklamowe z nadrukiem informującym o naszej firmie doskonale sprawdzą się jako żywa reklama, która może być przekazywana dowolnym osobom.

Dostosowanie się do zaistniałej sytuacji i do możliwości przez nią oferowanych można wygrać nie tylko nowych potencjalnych klientów, ale rozdać taką ilość długopisów z nadrukiem, że ciężko będzie opędzić się od naszego hasła reklamowego przez bardzo długi czas. Długopisy z odpowiednim nadrukiem i dobrze wykaligrafowaną nazwą firmy ozdobioną logiem doskonale sprawdzą się jako gadżet przydatny w każdym momencie. Zwykle mnóstwo jest sytuacji, w której naprawdę potrzebujemy długopisu, a wygrzebanie go z czeluści torebki jest niemożliwością. Dlatego też otrzymanie kolejnej sztuki, dodatkowo atrakcyjnie wyglądającej pozwoli nam na przynajmniej chwilowe poczucie, że mamy w rzeczonej torebce wszystko, czego faktycznie potrzebujemy.